Jump to content

ex-YU cetovanje (SCG, CRO, MK, BiH, SLO)


Ezza

Recommended Posts

  • 5 weeks later...

Dobar dan i tebi,

pa to je sjajno... :)

nadam se samo da jos lutas ovim stranicama, s obzirom na to da je prosao gotovo mjesec od tvog posta

pozdrav!

m.

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Zdravo (tako se pozdravljalo nekada, u staroj dobroj ex Yu)

Nadam se da nas ima sa prostora ex Yugoslavije, i da mozemo ponekad popricati nasim lijepim SrpskoHrvatskim jezikom..

Pozdrav; G.P.

Link to post
Share on other sites
str8fuknpimpin

ahhhh! shit. don't talk to her. she's english. jamiemeister doesn't need new friends. :x

damn i'm possessive. guess you guys can't read this anyway.

Link to post
Share on other sites

:roll: :roll: Well, if you expected an "explosion", as a reaction to your comment from here, you'll be dissapppointed. You can call the beautiful Serbocroatian language whatever you want- serbian, bosnian, croatian, dalmatian, montenegrian...it's all basicly the same language. Serbian and croatian are just 2 dialects of it, and they are much closer than the USA and British dialect of English language.

"..If you send me evil, it won't hit me, but it will get back to you like a boomerang.."- Nikola Tesla, the famous Serbo-Croatian scientist.

ha, ha

Link to post
Share on other sites

ako ćeš se vec pravit pametan, Nikola Tesla je bio SRBIN a ne hrvat, samo je živio u Hrvatskoj..

Nikakvu reakciju ne očekujem od osobe koja uspoređuje dva naroda koja jedan s drugim nemaju ništa zajedničko osim krvave povijesti, očito je da si Srbin ili serblover, a s takvima ne hvala

Link to post
Share on other sites

Nisam Srbin, a postujem i govorim samo istinu, koja nema veze sa onim sto vi, hrvatski nacioalisti propovijedate. Za vecunu svijetskih naucnika iz ove oblasti , kao i za sve susjedne narode Srbi i Hrvati su isti narod, podijeljen samo religijom. To se vidi i u genetskim dokazima, u mentalitetu, u jeziku(koji je isti) i mnogome drugom. To sto su ndh i hdz pokusali "dokazati" da su Srbi i Hrvati razliciti (i tako posijali mrznju medju narodima)-nije proslo i nece proci niti na Balkanu niti u svijetu, iz prostog razloga sto to nije istina. To moze proci samo kod onih, kojima je hdz isprao mozak u proslom stoljecu, i koji jos zive s prosloscu. Oprosti, ali zgleda da si i ti jedna od njih.

Nikola Tesla je bio Srbin iz Hrvatske, to znaju i vrapci, a znaju i da ga postuju i da mu se dive svi normalni Hrvati (koji su, hvala Bogu vecina).

"..Sa Titom u srcu sacuvacemo je u nama..za nasu djecu..Da znaju sta trebaju jednoga dana DA OBNOVE!.." Toni, the creator of the site www.moja-jugoslavija.com

Link to post
Share on other sites

Vidim koliko mozga imas kad poistovjećujes Hrvate i Srbe. Fala Bogu da takvi kao ti nisu branili Hrvatsku, ali je napadali sigurno jesu.

a onaj komentar o Jugoslaviji mi govori da nisi normalan i da nikad nisi živio u paklu zvanom Jugoslavija..

razgovor gotov

Link to post
Share on other sites

Ti si osoba bez mozga, jer su ti ga isprali tvoji nacionalisti. Sve sto sam ja napisao i sto pisem je istina i to te jako boli, zar ne? Isto te boli i to sto nemas kulture i pameti koje ja imam i sto ne znas o cemu govoris jer si obasuta mrznjom mjesto ljubavlju, bas onako kako su te tvoji ustasi vaspitali. Ljudi se razlikuju od magaraca po tome sto mogu misliti svojom glavom. Ocito je da ti ne umijes to, i da te svako moze "jahati"i iskoristavati. Cudim se kako uopce dopustaju takve retardirane kao sto si ti na ovome sajtu???

I znaj da sve sto si dosada napisala i sto ces od sada napisati da bi me uvrijedila, odnosice se samo na tebe i pokazace koju pokvarenu "kulturu" i "odgoj" posjedujes.

Nadam se da ce biti koga normalnog na ovome sajtu da napise nesto normalno, dobro i lijepo. Dosta nam je raznoraznih morona, bezmozgasa-nacionalista, debila i magaraca.

"..Cuvajte bratstvo i jedinstvo kao zenicu oka svog.." Tito, marsal jedne sretne zemlje, u kojoj nije bilo nacionalista i morona, u kojoj su svi bili sretni i zadovoljni, i koju ce svi dobri i normalni ljudi sa njenih prostora nekada u buducnosti opet izgraditi.

Link to post
Share on other sites

Right. There are to be no more personal insults or insults to other people's beliefs or views in this forum by ANYONE.

Is that clear?

El Peix, forum mod

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Pa ja jednostavno neeemrem vjerovat. Sad na stranici o aseksualnosti vi nađete shodno prepucavat se o jezicima, i vrijeđat se usto. A ja se baš razveselio kad sam vidio da ima tu i ljudi s naših prostora. Aj sredite te razmirice, pa da potaknemo neku temu kaj bi stvarno imala veze s ovim forumom, il da niste možda zalutali??

Link to post
Share on other sites
Eh, ponado se ja izgleda beznadno. Ošo potražit kolko ljudi iz HR ima prijavljenih, kad ono - jedan :lol:

Hm, tebi se pojavi jedan prijavljen? Meni se ne pojavi nitko...

Ali mislim da nas ima nekoliko (iz Hrvatske, a i sire), pa vjerojatno situacija nije bas sasvim beznadna... :)

Link to post
Share on other sites

Ma ne da je glupo raspravljati o nacionalizmu ovde, nego je i poptuno besmisleno.

Meni je ovo prvi post na ovom forumu.

Na žalost na engleskom jeziku ne volim baš puno pisati jer ipak to nije moj maternji jezik pa mi je drago da ima i ljudi koji govore adrijanskim jezikom (tako ja nazivam jezike naroda u HR, BiH, SCG).

Moje pitanje je šta vas je navelo da se registrujete na ovom forumu?

Da li ste stvarno aseksualni.

Ja imam 28 godina i iz Beograda sam.

Sasvim sam siguranda nisam aseksualan što dokazuje i praksa, ali priznajem da me seksualnost kao imperativ gadno nervira.

Sada stvari stoje tako da:

- Ako nisi dobar jebač, ne mož' se maltene ni oženit', ni imati decu, ni biti cenjen u društvu.

- Ako nećeš da spavaš sa nekim nadređenim ili nadređenom svi se ljute i proglase te bolesnikom.

Seks je postao poptuni imperativ, a sa njim i silikoni, veliki penisi, napućene usne itd.

A gde je duhovnost?

Koliko samo znam dobrih ljudi, koji nisu uspeli biti voljeni jer je druga strana tražila seks, a koji njima nije mnogo značio.

Moja sestra je nedavno bila u vezi s dečkom, a nisu imali seks 2-3 puta za godinu dana (samo kad je on pio cijalis tablete bilo im je dobro)

Raskinuli su jer ona više nije mogla izdržati. Ima 30 godina i seks joj je bio veoma potreban. Meni se njen dečko vrlo svideo, ali sam joj ipak savetovao da ga ostavi jer je i za njega bolje ako nađe devojku, koja neće imati seksualne (ili bar ne velike) seksualne želje, a ne samo onu koja će glumiti da joj je sve potaman, a u stvari nije.

Link to post
Share on other sites

Hello :)

..evo jos jednog sa prostora ex SFRJ. Ja sam iz bivše SAP Vojvodine :lol:

nisam asexualan, nisam heterosexualan, nisam homosexualan niti bisexualan ... nema mešavina /komplikovano, znam/.

btw srpskohrvatski je postojao, više ne. A hrvatskosrpski jezik nikad nije postojao

... ali lepo je čuti srpski i hrvatski na američkom sajtu :D

Link to post
Share on other sites

Gorane, ti si po svemu sudeži anđeo :) (ili možda robot)

ili može bit' zoofil ili nekrofil.

Ne znam šta nam onda ostaje.

Ipak, mogao bi da preciziraš :)

Link to post
Share on other sites

nisam ni to ... nisam pripadnik nijedne grupe, nekako ... se ne vidim ni ujednoj kategoriji ... ajd recimo možda nešto kao bi .. ali nije ni to...

ja sam ti sve u paketu :D :P

Link to post
Share on other sites
btw srpskohrvatski je postojao, više ne. A hrvatskosrpski jezik nikad nije postojao

... ali lepo je čuti srpski i hrvatski na američkom sajtu :D

stari briješ

Link to post
Share on other sites

O Goranče brate slatki.

Podržavam te i da si aseks i heteroseks i homoseks i biseks,

samo od ekstazija i sličnog sranja, što dalje.

I kakve su to gluposti o jezicima?

Postojao je i hrvatskosrpski i srpskohrvatski i koji god hoćete.

Ama ljudi na stranici smo o aseksualnosti.

Link to post
Share on other sites

Aj nek svi kažu kak se doživljavaju, ko strejteri, gejevi, bipsići il neš drugo? I što vas je potaknulo da pomislite da ste aseksualni? Sve nas pretpostavljam privlače drugi ljudi, mene recimo dečki. A sad... zašto aseksualan, naravno nisam to sam sa sobom riješio, neznam ni hoću li ikad, al odgovor nije teško pogoditi, zato jer mi seks zapravo nije važan. Osobito kad se usporedim s pederima kojima u većini slučajeva seksa nikad dosta. Gej i još aseksualan, pa kome to u životu treba :lol:. Svima taj seks nekako prirodno dolazi, a ja ga se bojim, bojim se potpuno razotkriti drugoj osobi, čak mi više nije baš ni do upoznavanja jer svima bi dojadilo čekat dok bi ja nekad skupio hrabrosti. Nać nekog ko ima strpljenja, kome seks nije bitan, kome su važne nježnosti, čini mi se jako teškim. Mislim da bi ipak bilo lakše da su cure u pitanju, neznam. To bi ukratko bila moja priča :).

Link to post
Share on other sites

Poptuno te razumem jer je i sa mnom dugo bila slična priča.

I ja sam skontao da me više privlače momci, ali

godinama nisam mogao da se prilagodim.

Svi su tražili da budem ili aktivan ili pasivan.

Biti aktivan nije mi se tada mnogo svidelo jer nisam mogao dugo održavati erekciju,

a biti pasivan me je bolelo.

Niko me nije shvatao i svi su mislili da sa mnom nešto nije u redu.

Počeo sam bolje da funkcionišem kad sam probao vijagru.

Bilo je to prvi put pre dve godine i dosta mi je pomoglo za dostizanje erekcije, ali ipak nisam naročito uživao.

Sada trenutno imam jednog momka od 20 godina.

S njim sam ja aktivan, ali nekako mi se čini da uživam samo u par poslednjih sekundi pre orgazma.

Sve u svemu seks me nije baš usrećio.

Ali to je sve i manji problem.

Veći je problem taj što bih želeo da postanem otac. Već imam 28 i po godina.

Na žalost živimo u svetu gde se ocem postaje samo seksom sa ženom.

Meni je to krivo.

Krivo mi je zato što je priroda udesila da ljubav prema deci ne zavisi mnogo od toga hoćeš li postati roditelj, već zavisi od sreće.

Voleo bih kada bih našao ženu, koja bi želela da zajedno gajimo dete, koje ne mora biti moje (Niti tražim od nje da mi bude verna),

ali kojoj seks sa mnom neće biti naročito važan.

Link to post
Share on other sites

E potpuno se slažem s tobom. Ja bi isto zbilja volio imati djecu, zapravo, život mi se nečini smislenim ako neprenesemo našu ljubav, brižnost, znanje... na nove naraštaje, a najljepši način da se to ostvari svakako je podizanje djece. Kad uvidim da mi prolaze godine, a da nisam našao pravu ljubav, trebao bi smoći hrabrosti i ako treba staviti postrani svoje opredjeljenje kako bi postigao taj cilj. No, još sam mlad i nekako se nadam da ću pronaći osobu koja će me istinski voljeti, sa seksom il bez njega, i da ćemo onda zajedno posvojiti dijete, bilo to u domovini ili izvan nje. Već sam i imena smislio :D. Žalim one stare usamljene pedere koji su život proveli jebući se i sad se na na izmaku snaga pitaju je li njihov život imao ikakva smisla.

Link to post
Share on other sites

Slicno je i sa mnom, sto se aseksualnosti tice. Jednostavno nisam (uvjetno receno) seksualno bice. Seks me ne zanima. Nije mi vazan. Bez ukljucivanja emocija, ono sto vole nazivati "kemijom", mi je malo nepojmljiv. A kao izraz ljubavi, brige, osjecaja prema drugoj osobi mi je nepotreban. Jer ljubav je moguce izraziti na tisuce drugih nacina. A nikad me nitko seksualno nije privukao. Hm, valjda radi ovakvih stavova i iskustava mogu za sebe reci da sam asex. Iako, s druge strane, nije da mi nije lijepo kad sam s osobom do koje mi je stalo. Ali ta ugoda nekako u vecoj mjeri proizlazi iz toga sto ona uziva, iz nekog naseg odnosa, nego iz mene osobno. Ne znam to bas dobro objasniti... U svakom slucaju, i ja se odredujem kao gej asex. I meni je to ok i ne bih da sam nesto drugo.

Link to post
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...