Jump to content

Witam :)


James_Poland

Recommended Posts

Ja tu kosmitce miłosnego posta napisałem a tu wszystko znowu znikło. :roll: Teraz już mi się niechce pisać jeszcze raz. Może jutro napiszę.

Dzięki Kuba :mrgreen: :oops: kochany jesteś :)

Link to post
Share on other sites
Jest nadzieja. Z wypowiedzi Jaya (avenguy) wygląda nato że polskie forum da się odzyskać.

fajnie, ciekawe tylko kiedy bo juz doczekać się nie mogę :(

Link to post
Share on other sites

Musisz się troche uzbroić w cierpliwość. Wyjdz może do parku zródliska pospacerować. Podobno bardzo ładnie tam jesień wygląda. Jak wrócisz to już forum będzie działać. Miłego dnia.

Link to post
Share on other sites

No faktycznie nie pomaga. Przeszedłem dzisiaj przez park, (sprawdziłem tabliczkę - pisało park) a forum dalej niedziała. Gdzie dziś idziemy? Może nad morze? Może morze pomoże. :lol: Ehh... i znowu brednie piszę. :roll:

Salomea - Zaczynam lubić to twoje nowe forum. 8) W każdym poście staram się wpisać jakąś brednie jeno niemam za wiele czasu.

Link to post
Share on other sites

ja sobie siedzę w domu i przeglądam inne fora. a chodzić po parkach nie lubię, zwłaszcza sama :? pogoda coraz brzydsza, coraz mniej słońca i z domu nawet wychodzić się nie chce. :(

Link to post
Share on other sites

No faktycznie nieraz w parku samemu niebezpiecznie. U mnie też się od poniedziałku zrobiło zimno tak że się z domu niechce wychodzić.

Pozdrowionka.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 6 months later...
La_Gioconda

Czy wszyscy uciekli na polskie forum? Mam wrazenie, ze jestem jedyna Polka na angielkim avenie...

Link to post
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...