Jump to content

Εδώ μιλάμε Ελληνικά Greek Speaking Thread


Hermathena

Recommended Posts

Ηρθα και εγω στην μικρη παρεα :cake:

Γεια σου! Μείνε να βοηθήσεις να τη μεγαλώσουμε! :p

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
  • 1 month later...

Καλωσήρθες!

Προς νέα μέλη:

http://www.asexuality.org/en/topic/43584-anyone-from-greece

^--- Αυτό είναι το πιο ενεργό ελληνικό topic, οπότε θα συνέστηνα να ποστάρετε σε εκείνο το topic καλύτερα.

Link to post
Share on other sites
Hermathena

Εμένα πάλι μου αρέσει εδώ που μπορώ και γράφω ελληνικά με ελληνικούς χαρακτήρες.

Link to post
Share on other sites

Hermathena, εμένα μου αρέσει να ποστάρω σε όλα τα ελληνικά τόπικ... Επίσης, σε όλα τα ελληνικά τόπικ μπορούμε να γράψουμε με ελληνικούς χαρακτήρες... Δεν είναι εκεί το θέμα μας... Απλά, το άλλο είναι πιο ενεργό για όσους θέλουν πραγματικά να έρθουν σε επαφή με άλλα άτομα...

Είχα κάνει κάποτε ένα ποστ στο άλλο να ποστάρουν εδώ(λόγω ελληνικών χαρακτήρων κλπ) αλλά κανείς δεν με άκουσε... Ευτυχώς οι mods είναι αρκετά ανεκτικοί και μπορούμε άνετα να γράφουμε με ελληνικούς χαρακτήρες στο άλλο οπότε δεν καταλαβαίνω ποιο είναι το πρόβλημα στην παρότρυνσή μου προς όσους ψάχνονται... Πολλοί λίγοι έχουν απαντήσει εδώ και πιστεύω ότι θα ήταν καλό να γνωρίζουν και το άλλο τόπικ...

Link to post
Share on other sites
Hermathena

Τελευταία εγγραφή στο άλλο post είναι πέρυσι. Απ' ότι βλέπω μέσα στο 2014 μόνο εδώ γράφουν. Όσο για τους ελληνικούς χαρακτήρες όταν είχα πρωτοξεκινήσει είχα ρωτήσει τους mods και αυτοί μου είχαν συστήσει να ανοιχτεί εδώ το θέμα.

Απο εκεί και πέρα δεν έχω προσωπική άποψη. Όπου θέλει γράφει ο καθένας. Προσωπικά θα συνεχίσω εδώ.

Link to post
Share on other sites

Hermathena, μάλλον δεν έριξες καμία ματιά στο λινκ... Δεν εξηγείται αλλιώς...

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...
  • 1 year later...
On Thursday, February 16, 2017 at 10:30 PM, Adam_Jensen said:

Εγω.

Μαζί με τον Astrobot ήρθα και εγώ. Δεν αργήσαμε πολύ, μόνο 18 μήνες.

 

Link to post
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...