Jump to content

در جستجوی فارسی زبانان

sophy38

Recommended Posts

Farsi

سلام بر همه ی فارسی زبانان عزیز در سراسر دنیا و به ویژه ایران، افغانستان و تاجیکستان

من ایرانی ام و چند ماهی است در این شبکه فعال هستم اما در جستجوهایم میان اعضا نتوانستم فارسی زبانی بیابم

خوشحال می شوم بتوانم هم زبانی داشته باشم

البته درک می کنم که در شبکه احتیاط هایی برای ناشناس ماندن هم وجود دارد اما ممنون شما خواهم بود اگر پا پیش گذاشته و ارتباط برقرار کنید

شادکام باشید

سلام
حال شما چطور است
از ملاقات شما خوشبختم

سلام

واقعا شگفت زده ام کردید.ممنونم . داشتن یک هم زبان حس بسیار خوبی دارد

امیدوارم دوستان فارسی زبان بیشتری در این شبکه باشند شاید روزی بتوان یک جمع خوب فارسی زبان در اینجا داشت

سپاسگزارم

• 4 months later...
  • 1 year later...
On 1/17/2016 at 8:47 AM, sophy38 said:

Farsi

سلام بر همه ی فارسی زبانان عزیز در سراسر دنیا و به ویژه ایران، افغانستان و تاجیکستان

من ایرانی ام و چند ماهی است در این شبکه فعال هستم اما در جستجوهایم میان اعضا نتوانستم فارسی زبانی بیابم

خوشحال می شوم بتوانم هم زبانی داشته باشم

البته درک می کنم که در شبکه احتیاط هایی برای ناشناس ماندن هم وجود دارد اما ممنون شما خواهم بود اگر پا پیش گذاشته و ارتباط برقرار کنید

شادکام باشید

سلام دوست عزیز من هم ایرانی و فارسی زبانم

• 7 months later...
Blissful_Sins

Seems I can't delete this, sorry for the misunderstanding

درود 

خوبید ؟ من تازه واردم اینجا 

چی شد اِسکشوال شدید ؟ 

برای من ، بنظرم دنیا به آدمای کمتری نیاز داره دیگه هفت میلیارد آدم کافیه 

بیاین با هم صحبت کنیم

سلام. من هم تازه متوجه ش شدم.. 

ایسکشوال "نمیشن" به نظرم. ایسکشوال ذاتی هست انگار. چیزی که همه ی عمر باهات هست، کششی که تجربه نمیشه..

با جمله آخر تون هم موافقم. دنیا با آدم‌های خیلی کمتر هم می‌تونه کار ش رو پیش ببره

On 6/13/2018 at 9:59 AM, Homo said:

سلام. من هم تازه متوجه ش شدم.. 

ایسکشوال "نمیشن" به نظرم. ایسکشوال ذاتی هست انگار. چیزی که همه ی عمر باهات هست، کششی که تجربه نمیشه..

با جمله آخر تون هم موافقم. دنیا با آدم‌های خیلی کمتر هم می‌تونه کار ش رو پیش ببره

فکر کنم یکی از دلیلایی که به خاطرش به اسکشوال بودن گرایش یافتید ، مشکلای اجتماییه . خودم که جرقش به خاطر این بود که با هیچ دختری نتونستم درست ارتباط برقرار کنم 

یکی از تصمیمایی که دارم بچه به فرزندی قبول کنم ، دوست ندارم به خاطر من کسی به دنیا بیاد و مثل بقیه تصورش از این دنیا به گند کشیده شه ، اونم کجا ، غرب آسیا !!!

• 3 weeks later...
On 6/14/2018 at 3:26 PM, Alireza@ said:

فکر کنم یکی از دلیلایی که به خاطرش به اسکشوال بودن گرایش یافتید ، مشکلای اجتماییه . خودم که جرقش به خاطر این بود که با هیچ دختری نتونستم درست ارتباط برقرار کنم 

یکی از تصمیمایی که دارم بچه به فرزندی قبول کنم ، دوست ندارم به خاطر من کسی به دنیا بیاد و مثل بقیه تصورش از این دنیا به گند کشیده شه ، اونم کجا ، غرب آسیا !!!

به نظرم این رو بخونید :

http://www.asexualityarchive.com/how-do-i-become-asexual/

There is no way to "become asexual".

On 6/30/2018 at 1:04 PM, Homer said:

There is no way to "become asexual".

Of course there is no way, the link says:

"Asexuality is a sexual orientation.  It’s not something you can switch on or off on a whim, asexuality is not a choice.  Most asexual people will tell you that they’ve always been this way and that they’ve never known anything different.  You can’t become asexual anymore than you can turn yourself gay or straight.  Certainly, you can practice abstinence and choose to become celibate, but asexuality and celibacy are not the same thing."

http://www.asexualityarchive.com/how-do-i-become-asexual/

سلام به همگی

من هم فارسی زبان هستم و از دیدن شما اینجا خوشحالم. می بینم که پست اول مال سال 2016 بوده. آهسته و پیوسته جمع می شیم :) 

8 hours ago, majace said:

سلام به همگی

من هم فارسی زبان هستم و از دیدن شما اینجا خشحالم. می بینم که پست اول مال سال 2016 بوده. آهسته و پیوسته جمع می شیم :) 

سلام. روز اول که این پست رو گذاشتم، چندان امیدی به یافتن فارسی زبانان نداشتم اما امروز دیدن پست های جدید، شادمانم می کند. به جمع ما خوش آمدید

• 6 months later...
  • 2 weeks later...
On 1/29/2019 at 7:48 PM, Mahsa106 said:

سلام من هم فارسی زبانم و ایرانی :))

سلام @Mahsa106 جان. خوش اومدی به ایون. خوشبختم :)

• 11 months later...

بسیار خوشحالم که حتی در اینجا می‌توانم از زبان فارسی استفاده کنم. اسلاوی هستم و به دروس زبانتان کی با سفارت ایران ساخته شده بود رفتم. ملتمان هیچ چیز در باره‌ی کشور و هنر ایران نمی‌داند و تلاش می‌کنم آنها را با آن آشنا کنم.

On 1/25/2020 at 3:54 PM, Ascara said:

بسیار خوشحالم که حتی در اینجا می‌توانم از زبان فارسی استفاده کنم. اسلاوی هستم و به دروس زبانتان کی با سفارت ایران ساخته شده بود رفتم. ملتمان هیچ چیز در باره‌ی کشور و هنر ایران نمی‌داند و تلاش می‌کنم آنها را با آن آشنا کنم.

خوش آمدید!

شما از کدام کشور هستید? اگر ممکن است بپرسم

• 3 months later...

سلام دوستان. گفتم احوالی بپرسم در این دنیای ویروسی. حالتون خوبه؟

• 10 months later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...