Jump to content

kdokoliv z ceske republiky? czech republic


Adelaine

Recommended Posts

Ahojky,

taky jsem premyslela udelat a nejaky forum na nem v cestine. Ale... Tady mi pripada, ze sem zajde jen ten, koho to zajima. Na ceskych strankach by byla spusta rejpalu. Nebylo by to jenom "nase". Kdyz jsem cetla nejaky komentare k tomu clanku "Stastny zivot bez sexu" typu: "to jsou magori, jak to muzou bez sexu vydrzet, ja to musim mit porad".... Nejak nemam zajem komunikovat s takovymi lidmi.

Jo jo, s tou adopci to je problem. Musi byt par a myslim, ze musi byt i svoji. Ale jak sehnat asexualniho partnera? Seznamky takovy zadny nejsou. A kdybych si dala inzerat do normalni, tak mi odepise spousta chlapu, ale jen proto, aby na vlastni oci videli, jaka jsem jina. No jo, nechame to konovi. Jestli se ma nekdo najit, tak se najde :-)

Mata

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
Jo jo, s tou adopci to je problem. Musi byt par a myslim, ze musi byt i svoji. Ale jak sehnat asexualniho partnera? Seznamky takovy zadny nejsou. A kdybych si dala inzerat do normalni, tak mi odepise spousta chlapu, ale jen proto, aby na vlastni oci videli, jaka jsem jina. No jo, nechame to konovi. Jestli se ma nekdo najit, tak se najde :-)

Mata

Ale muzes to zkusit........ nebo to treba rict pratelum, novinky se pak siri docela rychle a lide si na tu myslenku zvyknou a neotravuji ani moc, pokud ovsem nezijes v meste s velmi nenavistnym okolim......... Prece jen asexual je sice podivnost, ale zase to neni tak moc ohrozujici tradicni spolecnost (jako je treba vnimana homosexualita)

Link to post
Share on other sites
extropy_lite

Ahoj,

ja som Slovenka, ale zijem v Skotsku, Glasgowe. Necitala som cely post, lebo tam bolo dost vela odkazov. Ak si este tu, tak mi opdis na tento post!

xx Avine :)

Link to post
Share on other sites

Ahoj lidičky, jsem ráda že jste sem zavítali, aspoň jeden thread, kterej nemusím překládat abych ho pochopila =)

Mám teď trošku fofry ve škole, připadám si nějak "out of topic" když vidím, kolik nových postů všude přibylo. Jedna věc se naštěstí nezměnila. Super lidi na tomhle fóru =)

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Ahojky,

premysleli jste o tech strankach v cestine? Ja bych je klidne udelala. Akorat nevim, jak tam dat forum. Pry musi stranky podporovat PHP a MySQL. To neumim. V tvorbe webovek jsem teprve zacatecnik a delam je ve FrontPage.

Pokud byste meli nejaky clanky v cestine, tak budu rada, kdyz mi to poslete.

O vikendu muzu neco zkusit a dam sem link.

Mata

Link to post
Share on other sites

Ahoj, já stránky tvorím. Co se týká fóra tak je to v podstate jednoduchý, pokud ti nevadí, že je to program, že by to nebylo fórum vytvorený cárku po cárce, že by sis sama jen upravila detaily.

Kdybys chtela, v tomhle ti mužu pomoct, sama mám dvoje stránky, takže se do nových pouštet nechci, ale ráda ti poradím.

A stránky v ceštine bohužel nemám, kdysi jsem na jeden narazila na TiscaliNEWS, ale neuložila jsem si ho, byl takovej nic moc :?

Link to post
Share on other sites

Ono je to takhle trosku slozity, to vysvetlovani, bylo by asi lepsi to vysvetlovat primo az to budes delat. Nemas treba ICQ? kdyztak moje cislo je 310435717, tak jestli chces tak se ozvi, domluvime se a pomuzu ti s tim 8)

Link to post
Share on other sites

ICQ nemam. Ale ono by stacilo kdybys Ty (nebo nekdo jiny) vytvorila forum. Ja bych udelala stranky a prolinkovalo by se to. Jen jsem premyslela, co na ty stranky dat a nejak me nic nenapada. Neumim anglicky natolik dobre, abych to dokazala prelozit z AVENu.

Nasla jsem nejaky forum-stranky PHPBB, ale nevim, jak dal. Pokud by toho nekdo zhostil a prevedl to do cestiny, tak budu rada. Tady jsou potrebne udaje:

http://www.forumsvibe.com/avenczechrepubl/

Username: avenczechiannet

Password: k8xug5hq

Diky Mata

Link to post
Share on other sites

To ani není potreba prekladat, na PHPBB fora uz preklad yjsou a myslim ze se daji sehnat i primo na domovske strance jak anglicke tak na nasi ceske http://www.phpbb.cz , je tam kompletni cesky program na instalaci, cesky vzhledy a dalsi ruzny vylepseni, tak se tam kdyztak podivej, myslim ze to neni slozity.

Jinak co se tyce prekladu neni problem, muzu pomoct i s timhle, uz bych mohla ledacos umet 8) Jeno, varuju ze mam trosku delsi dodaci lhuty, nejak se mi jeste nepodarilo skloubit autoskolu se skolou a praci :roll:

Link to post
Share on other sites

To je v poho. Ja mam taky dost jiny prace... :-)

Zacala jsem delat stranky - http://www.aven.czechian.net/index.htm

Nerikam, ze je to designove definitivni verze. Az budu mit lepsi napad a hlavne vic ruznych clanku, tak to predelam (jak se znam).

Zatim tam jsou teda jen clanky, ktere jsem o asexualech nasla na netu.

Diky za pomoc a doufam, ze se pridaji i ostatni... :-)

Jdu zkusit to forum.

Mata

Link to post
Share on other sites

Tak jsem neco vytvorila - http://avenczechrepublic.forumup.cz/viewfo...c93ad44b746374e

Asi jsem jelito, neprisla na to, jak zadat novy tema hned na uvodni stranku, takze je to vlastne az na dalsi pod "Test forum 1".

A nevim, jak prepsat nazev fora, aby to nebylo malymi pismenky a dohromady...

A nevim, jak tam vlozit logo AVENu...

No nic, jdu koukat na hokej. Uz je to 2:0 pro nas po 3 a pul minute :-)

Mata

Link to post
Share on other sites

Nazev fora prepises kdyz se prihlasis a pujdes do nastaveni, nevim ted jak presne to vypada, ale urcite to najdes.

S tim obrazkem je to malinko slozitejsi. Az si ho vytvoris, tak ho musis zkopirovat na misto toho obrazku, ktery tam je ted. Podle zdrojovyho kodu je to presne tady: http://avenczechrepublic.forumup.cz/templa.../logo_phpBB.gif a ten nazev "logo_phpBB.gif" musis dodrzet vcetne velikosti pismen, je to v kodu php, kdybys chtela jinej format obrazku, treba jpg, musela bys to prepsat v kodu, to uz vysvetlit nedokazu, musela bych to videt.

A ten nazev "Test forum 1" jde myslim taky zmenit, jen si nevzpominam pod jakym odkazem to bylo. Asi si taky nekam nainstaluju forum at to vidim =)

Kdybys chtela jeste neco, klidne se ptej =)

Link to post
Share on other sites
Wild Seven

Btw Adelaine, doufam, ze nebudu prilis vlezla, ale jak se delaj takovy pekny bannery, jako mas v podpisu? Premyslim uz celkem dyl, ze bych se na to podivala, ale bohuzel vubec nevim, co je k tomu potreba.

Link to post
Share on other sites

No to vis ze nejsi vlezla, uz se me ptalo vic lidi =)

Plno obrazku najdes tady http://www.userbars.org/ , nebo je tam i navod jak si udelat vlastni, ale to uz je trosku slozitejsi. Tak doufam, ze jsem ti pomohla 8)

Link to post
Share on other sites

David Jay mi nabidnul, ze by nam (CZ) dal prostor na svych strankach www.asexuality.org. To by bylo super, co?

Mata

Link to post
Share on other sites
Wild Seven

Bylo. Za jakych podminek, nebo co je potreba? :]

Link to post
Share on other sites

Myslim, ze podminky nema zadny. Spis bych rekla, ze je rad, ze se to siri do dalsich jazykovych verzi. Ja mu psala prvne, ze zaciname stranky v cestine a jestli muzeme pouzivat logo AVENu a prosila jsem ho, jestli by nebyl tak hodny a nedal na asexuality.org link na ty nase cesky stranky.

Na to mi odepsal, ze jestli budeme chtit, tak nam da webovy prostor na asexuality.org. Odepsala jsem, mu ze by to bylo bombasticky a at mi pak posle ftp, jmeno a heslo. Vcera mi prisla od nej otazecka, jestli potrebujeme databazi. No, ale to nevim, co si pod tim mam predstavit. Nevite nekdo co ma na mysli? Fakt nevim, co mu mam odpovedet a nechci vypadat jak debil. :-) Nemyslel neco kvuli foru v cestine?

Mata

Link to post
Share on other sites

No možný to je, možná taky myslel databázi na příspěvky, který budeš psát, něco jako články. Těžko říct.

Ale já si myslím, že mu nebude vadit když se ho zeptáš, když mu prostě řekneš že nejsi profík v tvorbě stránek. A navíc se předejde možným nedorozumněním, kdyby na tebe chrlil další otázky :wink:

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Ahojky,

tak nam David poskytl prostor na svych strankach. Takze adresa pro Ceskou republiku je

www.asexuality.org/cz

a forum na adrese:

http://avenczechrepublic.forumup.cz/

Takze pokud budete mit nekdo nejaky clanek, neco prelozite nebo tak na cesky avenovy stranky, poslete mi to e-mailem prosim. A doufam, ze se rozjede i diskuze na nasem foru.

Diky a mejte se,

Mata

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Ahojky,

protoze nikdo nepsal prispevky na forum, tak ho administratori zablokovali. Sice uz podruhy pisou, ze to bude vymazano za 17 dni, ale nejde mi to rozchodit....

Toto je zprava z 19.9.:

This is an automatic message from ForumUp, because of no posts on your forum for a while. If you want your forum unblocked, ask staff on the support forum. If you ignore this message your forum will be deleted in days::

17

http://www.forumup.cz/?mforum=avenczechrepublic

This message was sent from: http://www.forumup.cz

If you need help please dont reply this email but go to help staff support

http://staff.forumup.cz

Normally 4h for a reply (Max 24h), please search before ask!

Link to post
Share on other sites

To je blbý, je fakt že jsem tam příšerně dlouho nebyla ... to ani tady ... málo času ...

Škoda že je o český fórum tak malej zájem, docela ráda bych psala i česky než jen anglicky =)

Doufám, že se ti podaří ho rozchodit

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Promin, psala jsi o tom nekde jinde nez "jen" tady? Pamatuju se, ze na Okounu [Okoun.cz] byl kdysi nejaky klub nazvany asexualita, dokonce se tam o tom lidi bavili i docela seriozne, ale nemam zdani, zda jeste existuje..

Link to post
Share on other sites

Ne, nepsala, nikde jsem totiž žádný fórum nebo diskuzní klub nenašla (upřímně web Okoun.cz ani neznám) a já nejsem typ, co by zakládal debaty, i když možná bych někde něco založit mohla, možná se někdo ozve.

Link to post
Share on other sites

Tak ja se zkusim poohlednout, na diskuznich serverech se vyskytuju docela casto, pokud se zrovna vyskytuju.. teda krome Nyxu [www.nyx.cz], kam me nevpustili .] Neni to uplne tak spatny napad.

A jinak, jak jde zivot?

Link to post
Share on other sites

Život tak nějak jde ...

Nestíhám, maturitní ročník, všichni říkají jak si ho máme krásně užít a že to nebude tak hrozný jak to vypadá a mě přitom přijde, že jsem naposledy spala letos začátkem léta a že povinnou četbu vystřídaly učebnice =/

Celkově je letošní rok takovej ... zvláštní ... ani si nepřeju, aby skončil, protože vím, že změnou posledního čísla v datumu se nevyřeší to, co bych chtěla. Ale co už, nějak bylo, nějak je a pravděpodobně i nějak bude =)

A co Ty? Nebo Vy ostatní? To už tu nikdo není? :shock:

Link to post
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...