Jump to content

Някой от България?


Recommended Posts

ЗДравейте, тук ли сте още? Или се включвам прекалено късно?

  • Like 1
Link to post
Share on other sites
On 7/13/2018 at 4:48 PM, pinka said:

ЗДравейте, тук ли сте още? Или се включвам прекалено късно?

Аз все още съм тук, за другите не знам. 😃 За жалост дори и преди не се заформи някаква общност, обаче предполагам, че тук има и други българи, които просто не са писали в тази тема.

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...

И аз наглеждам какво става... но май не сме много българите :) 

 

Весели празници на всички!

  • Like 3
Link to post
Share on other sites
  • 7 months later...

Каква пустош... Отдавна следя теми във форума, но този призив ме накара да се регна окончателно. Да се знае, че добавям още една бройка към клетите ни балкански редици хд

  • Like 4
Link to post
Share on other sites

Здравейте, славяне! Русский казах с вами)

  • Like 1
Link to post
Share on other sites
On 7/31/2019 at 8:24 AM, Euronymous said:

Каква пустош... Отдавна следя теми във форума, но този призив ме накара да се регна окончателно. Да се знае, че добавям още една бройка към клетите ни балкански редици хд

Уже не пустошь. Правда, я не из Болгарии

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Привет!

И аз съм от София. Трудно ми е да повярвам, не очаквах да се запозная с други български аса. Но наистина е приятно да знаеш, че има такива. Кара те да се чувстваш по-малко сам. Ще се радвам да държим връзка.

Поздрави!

Edited by Dimana
  • Like 3
Link to post
Share on other sites
  • 6 months later...
On 12/12/2014 at 5:01 PM, Light02 said:

Има ли някой друг освен мен? Или съм единствената? :(

Аз съм от България също! И ме радва че има и други хора

  • Like 2
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

И аз чак сега открих тази тема 

Също и сравнително скоро открих че съм асо. Винаги тайно съм знаела, но не ми се е налагало да го мисля много много докато не харесах някого наскоро и не ми се обърна света наопаки. Чувствам се като абсолютно извънземно. Разбирам, че не много знаят за асексуалността, повечето ако не всичките ми приятели ме приемат, но не го схващат. Примирих се, че това е положението, какво да се прави, поне няма негативизми от никой около мен.

От София съм btw и се радвам че има още от това непознато племе :)

 

  • Like 2
Link to post
Share on other sites

И аз се присъединявам към племето, макар и със закъснение. Като повечето... Като прегледах темата от самото й начало, стигнах до заключението, че не сме чак толкова малко, но сме разпръснати не само в пространството, но и във времето... 

Ще се радвам ако има все още някой наоколо ... :)

  • Like 2
Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Мда, май влизаме много спорадично всички. аз си признавам, че съм на много дълги on/off фази в AVEN - по ред причини. Но е готино, че още хора намират темата, дори ако се разминаваме. може да сме малко извънземни, ама поне не сме съвсем по единично 👽

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

И аз да се отбележа... Мъж на 31 от София, бях член на форума преди много, много години, като бях на 18-19. През годините съм използвал други сайтове и апликации да търся асове, но предполагам много от вас са активни само тук?

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Може да е малко тъпо, но ако някой иска групово да се свържем по някакъв начин? Някакви идеи? Интересно ми е да се запозная с други като мен, особено като сме толкова разпръснати

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Инициативността не е лоша идея. В ace-book хората се оплакват, че комуникацията не върви, хората често дори не се престрашават да завържат разговор. Мога да потвърдя 😂 Не е за смях всъщност... Не сме герои в книга, че да чакаме авторът удобно да ни срещне с някой себеподобен на улицата. От нас си зависи :)

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
On 6/27/2015 at 3:34 PM, Nekobaka said:

Аз! Аз! Аз. Точно преди няколко часа казах, че би ми било много трудно да намеря други "аса" (is that even a thing? :D ), но даже си имаме тема, се оказва.

И аззззз🤩

Link to post
Share on other sites
On 11/17/2020 at 9:23 PM, Dimana said:

Привет!

И аз съм от София. Трудно ми е да повярвам, не очаквах да се запозная с други български аса. Но наистина е приятно да знаеш, че има такива. Кара те да се чувстваш по-малко сам. Ще се радвам да държим връзка.

Поздрави!

Ами то и аз съм ace и съм от София..... 😅

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...
Gery Vasileva

Здравейте, аз също съм от България и мого се радвам, че не съм единствената. Бях започнала да си мисля, че никога няма да срещна други аса и толкова се радвам, че съм грешала. Ще съм страшно щастлива да държим връзка😊 

Link to post
Share on other sites
ObsessedWithMe
On 5/15/2022 at 11:31 PM, Gery Vasileva said:

Здравейте, аз също съм от България и мого се радвам, че не съм единствената. Бях започнала да си мисля, че никога няма да срещна други аса и толкова се радвам, че съм грешала. Ще съм страшно щастлива да държим връзка😊 

Хей, аз също съм от България - София, и много се радвам, че някой наскоро е поствал! 😄

Link to post
Share on other sites
  • 8 months later...
  • 7 months later...

Хора, ако търсите аса от България, има няколко начина да откриете. Във Фейсбук има 2 групи с около 10 хиляди члена, и още няколко десетки групи с хиляди или стотици членове. От PC/лаптоп или режим Desktop site на мобилен браузър натиснете Members на съответните групи и вижте секция Members near you.

 

Има апликацията AceApp, там също има търсене по държава, но както правят дейтинг апликациите, не показват всички профили наведнъж. Сега ще ти покаже няколко, след няколко седмици ще покаже други българи.

 

Има сайтове за хора като нас, аз имам опит с ace-book.net и asexualitic.com. Първият е най-добър като цяло, има си и форум, напълно безплатен, докато вторият иска пари за пращане на съобщения и е пълен с фалшиви профили, създадени от самия сайт за да изглежда, че има много повече профили от реалните. Поне лесно се разпознават - детайлите са им случайни, мишмаш от държава, град, етнос, религия и т.н., а имената са от по две думи, всяка от които е поредица от случайни срички. Важното е, че си личат истинските профили.

 

Тук както се вижда активността е минимална. Пишете си по различните платформи! Преди 15 години бяхме буквално трима българи тук, а социалните мрежи бяха в начален стадий на развитие. През годините се появиха българи по гореспоменатите сайтове - знайте, че в последните години има повече нови попълнения от всякога, просто пишете на всеки, когото намерите! Не чакайте друг да ви пише, защото той чака същото, а не се получава запознанство от само себе си...

 

🙂

  • Like 1
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Здравейте, има и нов и готин уебсайт за aces,  acespace.love се нарича.

  • Like 1
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...