Ból, infekcja u aseksualistów

Jeśli masz pytanie i znikąd odpowiedzi, zwróć się do nas
Diego
przedszkolASek
Posty: 5
Rejestracja: 17 kwie 2024, 11:04

Ból, infekcja u aseksualistów

Post autor: Diego »

Cześć

Jestem aseksualnym 23-latkem. Na angielskim forum wyczytałem, że wiele asów ma problemy związane z miejscami intymnymi. Nie umiem znaleźć nikogo takiego na polskim forum, więc zdecydowałem się spróbować.


Czasem czuję ból w penisie i w jądrach [lub zazwyczaj tylko w jednym jądrze] - częściej występuje jednak w pierwszej męskiej części. Czasem również piecze, ale nie aż tak często, ból [lub inne uczucie, które ciężko nazwać, występujące w penisie] jest częstsze. Biały nalot wychodzi spod napletka, więc może być to infekcja [grzybica].

Kiedy przez kilka dni towarzyszył mi duży ból [mogłem jednak chodzić], trzymałem jądra w górze, kiedy to leżałem i sięgałem po przeciwzapalne leki.

Wkładam penisa i jądra do garnuszka z szałwią [herbatą] i trzymam tam przez 5 minut w celach leczniczych. Nie robię tego już jednak codziennie, tylko czasami, gdy występuje ból.

Używał również płynu do higienny itymnej [kiedy nie moczę penisa w szałwi] albo myję go samą wodą [używam prysznica, aby poprostu woda w niego "uderzała"].

Nie podnoszę napletka podczas mycia się itp., więc nigdy nie myję penisa w środku.

Lekarz kazał mi zrobić USG [o dziwo jedynie jąder], gdy miałem problem.


Czy ktoś ma podobny problem?
Ból, pieczenie czy biały nalot [białe coś] świadczą o infekcji czy są czymś innym wywołanym aseksualnością?

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 17 kwie 2024, 11:48 przez Diego, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
pingwinka
mASełko
Posty: 101
Rejestracja: 13 wrz 2016, 21:22

Re: Ból, infekcja u aseksualistów

Post autor: pingwinka »

Nie wierzę, ze to na serio....
1. Aseksualność to nie choroba i nie wywołuje fizycznych objawów
2. Jesteś brudasem, skoro nie myjesz pod napletkiem
3. Z takimi problemami się do lekarza idzie, a nie na forum
4. Wyobraziłam sobie to siedzenie na garnuszku z szałwią, wtf xD
Diego
przedszkolASek
Posty: 5
Rejestracja: 17 kwie 2024, 11:04

Re: Ból, infekcja u aseksualistów

Post autor: Diego »

pingwinka pisze: 17 kwie 2024, 11:27 Nie wierzę, ze to na serio....
1. Aseksualność to nie choroba i nie wywołuje fizycznych objawów
2. Jesteś brudasem, skoro nie myjesz pod napletkiem
3. Z takimi problemami się do lekarza idzie, a nie na forum
4. Wyobraziłam sobie to siedzenie na garnuszku z szałwią, wtf xD
Zapraszam na angielskie forum, w którym sobie przeczytasz na temat infekcji dotykających aseksualistów. Nigdzie nie napisałem, że jest to choroba. Ogarnij się, babo, z takimi durnymi "odpowiedziami" i wyzwiskami
Awatar użytkownika
pingwinka
mASełko
Posty: 101
Rejestracja: 13 wrz 2016, 21:22

Re: Ból, infekcja u aseksualistów

Post autor: pingwinka »

Infekcje dotykają każdego i nie ma to żadnego związku z orientacja seksualna.

Oj przepraszam, że nazywam po imieniu fakt, że nie myjesz miejsc intymnych.

I nie wiem czego więcej się spodziewasz po forum. IDZ DO LEKARZA i zacznij się myc to jedyna sensowną rada
Diego
przedszkolASek
Posty: 5
Rejestracja: 17 kwie 2024, 11:04

Re: Ból, infekcja u aseksualistów

Post autor: Diego »

pingwinka pisze: 17 kwie 2024, 13:42 Infekcje dotykają każdego i nie ma to żadnego związku z orientacja seksualna.

Oj przepraszam, że nazywam po imieniu fakt, że nie myjesz miejsc intymnych.

I nie wiem czego więcej się spodziewasz po forum. IDZ DO LEKARZA i zacznij się myc to jedyna sensowną rada
Gdybyś zapoznała się z angielskimi stronami, znalazłabyś informacje, że u wielu osób aseksualnych zostaje stwierdzona infekcja [gdyż objawia się to bólem i pieczeniem]. Ponadto możesz nawet znależć informację, iż mimo takich diagnoz badania tego nie wykazują.

Znalezione informacje, o których mówię, dotyczą kobiet, teraz doszukuję tego samego u aseksualnych mężczyzn.
Awatar użytkownika
urtika
sASanka
Posty: 2428
Rejestracja: 27 maja 2008, 21:06

Re: Ból, infekcja u aseksualistów

Post autor: urtika »

pingwinka pisze: 17 kwie 2024, 13:42 IDZ DO LEKARZA i zacznij się myc to jedyna sensowną rada
Diego napisał, że był u lekarza.
Quirkyalone
Nautilus1992
ciAStoholik
Posty: 320
Rejestracja: 6 wrz 2017, 01:57

Re: Ból, infekcja u aseksualistów

Post autor: Nautilus1992 »

Skrobnij jeszcze posta to odblokujesz wiadomości prywatne. Odezwę się.
Diego
przedszkolASek
Posty: 5
Rejestracja: 17 kwie 2024, 11:04

Re: Ból, infekcja u aseksualistów

Post autor: Diego »

Nautilus1992 pisze: 17 kwie 2024, 18:47 Skrobnij jeszcze posta to odblokujesz wiadomości prywatne. Odezwę się.
???
ODPOWIEDZ