Erotyka w filmach

Jeśli masz pytanie i znikąd odpowiedzi, zwróć się do nas
vera
gimnASjalista
Posty: 10
Rejestracja: 23 lut 2014, 20:05

Re: Erotyka w filmach

Post autor: vera »

A mnie takie sceny irytują, zawsze i nieodmiennie ;) Irytują i nudzą, zwłaszcza w filmach, w których się na nie nie nastawiam, czyli np. filmach akcji (jak akcja to akcja, no! romanse jak są to proszę w bardzo małych dawkach ;) Już pomijam to, że często widać, że aktorów do siebie za bardzo nie ciągnie, więc efekty są koszmarne i cała scena wygląda strasznie niezręcznie. Aż przykro patrzeć.
Awatar użytkownika
Sherly
AS gaduła
Posty: 476
Rejestracja: 17 mar 2014, 16:22
Lokalizacja: Gallifrey

Re: Erotyka w filmach

Post autor: Sherly »

JudytaDragon pisze:Ja staram się unikać. Dzięki wspaniałej stronie IMDb sprawdzam "Parents Guide" i opcję o seksie/nagości. Jeżeli jest tam coś mocnego (pocałunek, choć obleśny, przetrzymam) już wiem, że nie objerzę tego filmu.
Od niedawna mam identyczny rytuał. Ale ja sprawdzam też ilość przemocy i czy film może przerazić widza.
Nigdy nie zrezygnowałabym z filmu tylko dlatego że ma sceny erotyczne. Jeśli opis mnie zaintryguje, reżyser, scenarzysta czy obsada zachęci, a film wyda mi się warty seansu (a mam do tego nosa), to sobie go nie odmówię.

Szczególnie że nieraz przekonałam się, że ten przewodnik dla rodzica jest mocno podkoloryzowany i sceny opisane jako traumatyczne czy przepełnione erotyzmem wcale takie nie są.
ODPOWIEDZ