Test alkoholowy

Gry, żarty, pogaduszki...wyluzuj się tu!
Awatar użytkownika
urtika
sASanka
Posty: 2428
Rejestracja: 27 maja 2008, 21:06

Test alkoholowy

Post autor: urtika »

http://www.selfcontrolfreak.com/slaan.html

Test alkoholowy.
Jeśli go zdasz, wciąż możesz pić.
Jeśli nie, to czas przystopować z piciem.
A oto instrukcja:
1. Kliknij na link powyżej.
2. Otworzy się okienko - kliknij na nos tego pana.
3. Jeśli ci się udało kliknąć na nos możesz sobie spokojnie nalać kieliszek lub szklaneczkę ulubionego trunku.
Quirkyalone
Awatar użytkownika
marisaxyz
alabAStrowy bożek
Posty: 1230
Rejestracja: 8 gru 2011, 15:34

Re: Test alkoholowy

Post autor: marisaxyz »

ojej chyba zostanę abstynentem :wink:
Last night I felt
real arms around me.
No hope, no harm,
just another false alarm...
Awatar użytkownika
urtika
sASanka
Posty: 2428
Rejestracja: 27 maja 2008, 21:06

Re: Test alkoholowy

Post autor: urtika »

Przebudzenia po upojeniu alkoholowym:

- na Kopciuszka - budzisz się w jednym bucie;
- na Rejtana - budzisz się pod drzwiami z rozdartą koszulą;
- na Królewnę Śnieżkę - budzisz się i dostrzegasz jeszcze siedmiu nieprzytomnych facetów;
- na Czerwonego Kapturka - budzisz się w łóżku babci;
- na Krzysztofa Kolumba - budzisz się i nie wiesz, gdzie jesteś;
- na Śpiącą Królewnę - budzisz się i czujesz, że ktoś cię całuje, otwierasz oczy i widzisz, że pies ci mordę liże.
Quirkyalone
again

Re: Test alkoholowy

Post autor: again »

Mnie udało się kliknąć, więc chyba mogę pić i to porządnie :D

Zrobiłam niedawno nalewkę i cytrynówkę, bo dostałam litr spirytusu. Takie mocne wyszło, że tylko dla wytrwałych. Więc stoi na szafce i czeka na twardziela.
Wczoraj, jak wypiłam kieliszek zwykłej wódki, to dziwiłam się, że mnie nie pali :D
Awatar użytkownika
dimgraf
szarASek
Posty: 2628
Rejestracja: 7 sie 2011, 13:26
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: Test alkoholowy

Post autor: dimgraf »

Przebudzenia po upojeniu alkoholowym:

- na Kopciuszka - budzisz się w jednym bucie;
- na Rejtana - budzisz się pod drzwiami z rozdartą koszulą;
- na Królewnę Śnieżkę - budzisz się i dostrzegasz jeszcze siedmiu nieprzytomnych facetów;
- na Czerwonego Kapturka - budzisz się w łóżku babci;
- na Krzysztofa Kolumba - budzisz się i nie wiesz, gdzie jesteś;
- na Śpiącą Królewnę - budzisz się i czujesz, że ktoś cię całuje, otwierasz oczy i widzisz, że pies ci mordę liże.
Ja bym dodał na informatyka - budzisz się z odciskiem klawiatury na twarzy i pytasz google jaki mamy dziś dzień
"Szczęście jest tak bardzo blisko, jeśli tego chcesz
marzeniami zbuduj przyszłość, swój własny los"
Obrazek
Awatar użytkownika
chochol
pASsé
Posty: 1965
Rejestracja: 15 wrz 2011, 10:22
Lokalizacja: 49º06’17’’N 22º39’02’’E / 50º02’01’’N 22º00’17’’E

Re: Test alkoholowy

Post autor: chochol »

Urtika dobre porównania.
Ja zaliczyłam obudzenie na Śnieżkę i Kolumba.
"Serce czyste i otwarte, w dobrą zmienia trefną kartę"

"chochoł = feminoasozołza"
Awatar użytkownika
urtika
sASanka
Posty: 2428
Rejestracja: 27 maja 2008, 21:06

Re: Test alkoholowy

Post autor: urtika »

Uśmiałam się dziś z samego rana czytając o związku znaku zodiaku z alkoholem i jazdą samochodem. :lol:
"Celebryci, księża, politycy. Niby inteligentni ludzie, a wsiadają za kółko po kieliszku (lub skręcie, dawce...), stając się potencjalnymi mordercami. Dlaczego?
Bo alkohol jest jak mikstura dr. Jekylla – uwalnia z naszej podświadomości Mr. Hyde’a. A on może być odpowiedzialny lub arogancki i szalony. Może powiedzieć: piłem – nie jadę, albo: ja wam wszystkim pokażę!
Sprawdź, jaki Mr Hyde siedzi w tobie...
Hyde: ja wam pokażę!!!
Ten tryb włącza się Lwu, Skorpionowi i Wodnikowi. Lew po kielichu czuje się królem szos i zaczyna się popisywać, on już nauczy wszystkich, jak się jeździ. U Skorpiona pod wpływem procentów budzą się mordercze instynkty. Niech no tylko ktoś mu zajedzie drogę – nie odpuści, aż się nie zemści. Wodnik zaś nie pozwoli nikomu ograniczać swej wolności i zabraniać jeździć na podwójnym gazie. Na pohybel przepisom!
Hyde: aaaale o soooo chooozi?
W tej grupie są Byk, Bliźnięta, Panna, Strzelec i Ryby. Wszyscy jeżdżą po alkoholu, powie Byk i wzruszy ramionami. Bliźniak będzie przekonywać sam siebie, że skoro język mu się nie plącze, to jest zupełnie trzeźwy, a Panna wie przecież najlepiej, ile wypiła, więc alkomat na pewno jest popsuty i nie ma atestu.
Strzelec zaśmieje się, że tyle razy jeździł na bani i nic się nie stało. Ryby zaś są tak oderwane od rzeczywistości, że nawet do zachlanej głowy im nie przyjdzie, że ryzykują życie swoje i innych.
Hyde: boję się...
Niektóre znaki, nawet gdy sporo wypiją, mają świadomość zagrożenia, starają się więc je zminimalizować. Rak zwyczajnie boi się jeździć po alkoholu, ale... bardziej boi się na trzeźwo. Wówczas chlapnie sobie dla kurażu, i pamiętając, że pił, jedzie przepisowo. Równie ostrożny jest Koziorożec. Wiedząc, że jest pod wpływem, na wszelki wypadek wlecze się 30 km/godz., stanowiąc zagrożenie dla ruchu.
Baran, który wszędzie się spieszy, nie będzie czekać, aż wytrzeźwieje, zwłaszcza że ma do przejechania tylko kawałeczek, zrobi to więc szybko i może jakoś to będzie. Waga zaś, jeśli wypije, nie wsiądzie do samochodu, chyba że na fotel pasażera.
Teraz skoro wiemy, jaka bestia w nas siedzi, na trzeźwo zdecydujmy: zostać abstynentem, czy nie..."
Quirkyalone
Awatar użytkownika
Nes
ASiołek
Posty: 50
Rejestracja: 24 wrz 2014, 11:38
Lokalizacja: Szczecin

Re: Test alkoholowy

Post autor: Nes »

urtika pisze: Hyde: aaaale o soooo chooozi?
W tej grupie są Byk, Bliźnięta, Panna, Strzelec i Ryby. Wszyscy jeżdżą po alkoholu, powie Byk i wzruszy ramionami. Bliźniak będzie przekonywać sam siebie, że skoro język mu się nie plącze, to jest zupełnie trzeźwy, a Panna wie przecież najlepiej, ile wypiła, więc alkomat na pewno jest popsuty i nie ma atestu.
Strzelec zaśmieje się, że tyle razy jeździł na bani i nic się nie stało. Ryby zaś są tak oderwane od rzeczywistości, że nawet do zachlanej głowy im nie przyjdzie, że ryzykują życie swoje i innych.
Oj, nie zgadzam się z tym. Sama za kółko po pijaku nigdy bym nie wsiadła (inna sprawa, że nie mam prawa jazdy i mieć nie będę). Znana mi Panna jeżeli wie, że musi pić i jechać, to kupuje jedynie piwo bezalkoholowe. Inny znajomy Wodnik kierowca nie pije/pije do konkretnej godziny (a ostatnio po jednym kieliszku wina poszła na komisariat dmuchnąć w alkomat, policjantka ją zbrechtała xD). Generalnie mam porządnych znajomych, po pijaku nie jeżdżą xD
"Writing is a socially acceptable form of schizophrenia."
~E.L. Doctorow
tom
ASter
Posty: 638
Rejestracja: 15 mar 2009, 19:42

Re: Test alkoholowy

Post autor: tom »

A to jest w ogóle możliwe, żeby dotknąc ten nosa. Lub jak kto woli: "dotknąć tego nosa"...?
ODPOWIEDZ