Czesc Asy

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
AS1981
gimnASjalista
Posty: 16
Rejestracja: 6 kwie 2015, 16:03
Lokalizacja: Poznań

Czesc Asy

Post autor: AS1981 »

Czesc,jestem Olivia i mam 35wiosenek.O tym,to ze jestem asem podejrzewalam juz dawno temu...Za mlodu ,jak kazda nastolatka bylam w zwiazku gdzie facet zmuszal mnie do sexu grozac odejsciem a ja zapatrzona w niego jak w boga zgadzalam sie na wszystko choc wogole nie sprawialo mi to satysfakcji a oral wywolywal obrzydzenie(ochote mialam tylko pare dni przed okresem i w trakcie ale nawet wtedy jesli sex byl nie mialam orgazmow).
W rezultacie zle wspominam te lata(facet byl na dodatek cholernie zazdrosny) ,bylam totalnie sama w swoim swiecie ,zdradzana,bez przyjaciol,bez zainteresowan...nie wiem czemu 10 lat tkwilismy w tym zwiazku...rozstalismy sie dopiero gdy zaszlam w ciaze-on nie byl gotowy na tacierzynstwo...i tak z moja corcia jestesmy same i jest mi dobrze.
Ojciec wypial sie na corke totalnie ,jej jest przykro bo wiadomo kazde dziecko chce miec tate ale coz,takie zycie a ja? Moja mam uwaza ze nie jestem normalna ,a ja zyje w samotnosci ,bo po pierwsze asow malo jest na swiecie a po drugie ktory as chcialby kobiete z dzieckiem?
mamaAS
Awatar użytkownika
DZIEWICA8
zarASek
Posty: 1874
Rejestracja: 6 paź 2006, 09:33
Lokalizacja: z Lublina

Re: Czesc Asy

Post autor: DZIEWICA8 »

Witaj na nASzym forum nowa koleżanko. :welcome: Poczęstuj powitalnym ciastkiem i kawą. :ciasto: :kawa:
"Boże, daj mi pogodę ducha, abym godziła się z tym, czego zmienić nie mogę,
odwagę, abym zmieniała to, co zmienić mogę, i mądrość, abym zawsze potrafiła
odróżnić jedno od drugiego."

DZIEWICA8
Awatar użytkownika
danica0
mASełko
Posty: 108
Rejestracja: 13 cze 2015, 06:49
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Czesc Asy

Post autor: danica0 »

Witaj :)
ASy przez społeczeństwo niestety nie są jeszcze "rozumiane". Moim osobistym zdaniem to nikt do nikogo nie powinien się wpierdzielać i oceniać jego prywatnego życia. Bo czy my komentujemy pożycie hetero lub homoseksualistów?
Rozgość się na naszym forum :ciasto:
"Always remember how you are"
Awatar użytkownika
bejbi
ASiołek
Posty: 90
Rejestracja: 29 maja 2015, 08:48
Lokalizacja: Warszawa

Re: Czesc Asy

Post autor: bejbi »

Oj tak, próba wpasowania się w oczekiwania innych jest zwykle bardzo obciążająca psychicznie. Jednak nasza kultura wciąż przesiąknięta jest wzorem kobiety "matki polki". Atfuuu!!!

Witaj wśród nas :-)
Awatar użytkownika
sun
mASełko
Posty: 107
Rejestracja: 23 lip 2015, 22:11

Re: Czesc Asy

Post autor: sun »

Witaj :)
Poczęstuj się ciastkiem :ciasto:
Jestem w podobnym wieku do ciebie, też zapisałam się tu niedawno.
Zgadzam się z danica0 . Mentalność społeczeństwa naszego wytyka wszystko co wg nich jest "inne" , czego sami nie rozumieją, w moim otoczeniu też jest niewiele osób , którzy potrafili by to zrozumieć, myślę że jeśli nie potrafią ok, ale przynajmniej niech nie krytykują, coś o czym nie mają pojęcia, tylko zamilkną wtedy, tak jak trzeba.
Pozdrawiam cię :D
"Samotność jest prawością, potem oczywistością. Jest naturalnym odsunięciem się od iluzji. Jest stanięciem oko w oko z czarną dziurą. Jest przerażeniem i wyzwoleniem od przerażenia. Jest tunelem do życia. Nie zna smaku prawdziwego życia, kto przez tunel samotności się nie przeczołgał."
ODPOWIEDZ