Hej wszystkim! Pozdrowienia z Krakowa :)

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
Awatar użytkownika
Lee Nah
przedszkolASek
Posty: 7
Rejestracja: 9 maja 2015, 15:09
Lokalizacja: Kraków

Hej wszystkim! Pozdrowienia z Krakowa :)

Post autor: Lee Nah »

Witam wszystkich serdecznie :)
Mam na imię Paulina. Szczerze mówiąc, dopiero "odkrywam" siebie i dlatego znalazłam się na tym forum, które tak sobie przeglądam, czytam i powoli upewniam się w moim odkryciu. Owszem, odkryciu, ponieważ niedawne natknięcie się na hasło 'aseksualizm' było dla mnie niczym grom z jasnego nieba. Pomogło mi ono zrozumieć, że nie jestem w jakiś sposób wybrakowana/dziwna i że nie muszę na siłę przystosowywać się do ramek narzuconych przez społeczeństwo. Choć nadal oswajam się z myślą, iż owo społeczeństwo raczej nie zaakceptuje mnie z otwartymi ramionami. Jestem osobą panromantyczną, a przynajmniej tak mi się wydaje :)

A tak poza asowością... Uwielbiam muzykę, choć sama muzykalna niestety nie jestem. Posiadam gust bardzo eklektyczny, ponieważ jestem w stanie słuchać wszystkiego co nie jest hip-hopem, techno czy Justinem Bieberem ;) Lubię również książki oraz filmy. Głównie fantastykę, sci-fi, kryminał, akcję i musical. Kocham uniwersum Marvela i DC. Powoli próbuję uczyć się języka koreańskiego i moim największym, choć zapewne niedoścignionym, marzeniem jest zamieszkać lub przynajmniej dogłębnie zwiedzić Koreę Płd. Jestem fanką wschodnio-azjatyckiej muzyki oraz filmów i seriali. Poza tym lubię geologię, długie spacery, sushi, zabawę w GISie, wizaż, jazdę na rowerze i zieloną herbatę :)

Miłego dnia! 8)
Ostatnio zmieniony 21 cze 2015, 11:34 przez Lee Nah, łącznie zmieniany 1 raz.
Wszyscy zginiemy... -_-
Awatar użytkownika
Sherly
AS gaduła
Posty: 476
Rejestracja: 17 mar 2014, 16:22
Lokalizacja: Gallifrey

Re: Hej wszystkim! Pozdrowienia z Krakowa :)

Post autor: Sherly »

Witaj :) :ciasto: Odkrywaj siebie i czuj się jak w domu!

Masz dużo zainteresowań.
Awatar użytkownika
Wyzwoolona
mASełko
Posty: 137
Rejestracja: 22 kwie 2015, 17:38
Lokalizacja: Łódź

Re: Hej wszystkim! Pozdrowienia z Krakowa :)

Post autor: Wyzwoolona »

Witaj :) :ciasto:
Co do początku wypowiedzi miałam identycznie, wszystko mi się TU rozjaśniło :) Powodzenia w zdobywaniu "nowej" wiedzy :)
"...i niech będzie przeklęta wiedźma co uszyła życie..."
Awatar użytkownika
ouo
ciAStoholik
Posty: 328
Rejestracja: 25 lut 2015, 15:32
Lokalizacja: Wrocław

Re: Hej wszystkim! Pozdrowienia z Krakowa :)

Post autor: ouo »

Witaj. :rozowe:
(~˘▾˘)~
Arnold90
starszASek
Posty: 39
Rejestracja: 13 maja 2015, 21:22

Re: Hej wszystkim! Pozdrowienia z Krakowa :)

Post autor: Arnold90 »

Cześć :ciasto: :)

Fantastycznie, że coraz więcej osób jest z Krakowa. :)
Awatar użytkownika
Lee Nah
przedszkolASek
Posty: 7
Rejestracja: 9 maja 2015, 15:09
Lokalizacja: Kraków

Re: Hej wszystkim! Pozdrowienia z Krakowa :)

Post autor: Lee Nah »

Dziękuję pięknie za powitanie ;)

Rzeczywiście przybywa nas w Krakowie. Przynajmniej się człowiek samotny nie czuje ze świadomością, że trochę nas w okolicy jest :D

Sherly, co do zainteresowań, to nigdy nie potrafiłam się skupić tylko na jednej rzeczy. A tak, spróbuję trochę tego, trochę tamtego i czasem znajdę coś co naprawdę mnie wciągnie :) Ze mną się inaczej nie da niż metodą prób i błędów.
Wszyscy zginiemy... -_-
ODPOWIEDZ